Egyesületünk célja

szövetségbe tömöríteni mindazokat, akik felvállalják az együttműködést a társadalmi integrációért, kerületi, regionális és országos szinten egyaránt.
Olyan szellemi műhely és európai uniós szemléletű oktatási tudásközpont létrehozása, amely lehetővé teszi a korszerű, és legszélesebb értelemben vett társadalmi integráció kérdéseinek bemutatását, kutatását, oktatását és az erre reflektáló társadalmi párbeszédet.

Feladatunk,

hogy tagjaink támogatásával és ösztönzésével, olyan pedagógiai programokat és civil kezdeményezéseket szervezzünk, amelyek kiemelten szolgálják a társadalmi integrációt, a népismeret, a nemzetiségi és etnikai hagyományőrzést, az oktatás által biztosítható esélyegyenlőséget, a fenntartható társadalomfejlődést és a hátrányos helyzetű gyermekek és fiatalok társadalmi és gazdasági beilleszkedését, európai uniós polgárrá válásának folyamatát.

Ez az oldal a SPEEDPAGE weboldal készítővel készült